O firmě Green Ways

Firma Green Ways® nabízí již 13. rok jen dva produkty:

Mladý Ječmen Green Ways®
Chlorellu Pirenoidosu Green Ways®

Jak je možné, že firmu uživí JEN tyto dva produkty?  A co víc, jak JEN tyto dva produkty dovedly firmu Green Ways do pozice nevětšího dodavatele Zelených potravin v Evropě

Protože:

  1. Má nejkvalitnější produkty tohoto typu na českém i evropském trhu.
  2. Zelené potraviny Green Ways plní, co slibují.
  3. Firma Green Ways pracuje maximálně etickým způsobem – garantuje kvalitu a bezpečí na prvním místě. Tím, že se firma Green Ways dobrovolně označila za "výrobce" produktů (místo běžného dovozce, či distributora), přebírá tím plnou zodpovdnost za jejich kvalitu a bezpečí, kterou běžně nesou "tamti" výrobci ze zahraničí.

Kdyby tyto 3 body nebyly pravdou, již dávno by firma Green Ways neexistovala, nebo by nabízela stále nové a nové „neokoukané“ produkty, aby se na trhu udržela.

Proč jste ještě neviděli a také neuvidíte reklamu na Zelené potraviny Green Ways® v televizi?

  1. Protože peníze, které většina firem s klasickými potravinovými doplňky vloží do reklamy, firma Green Ways vloží raději do svých obchodních poradců.
  2. Protože televize za peníze řekne COKOLI: Že je zdravá čokoláda, protože je v ní mléko, také že „Dobrá máma“ ví, co by děti měly pít k obědu (slogan Coca Coly), že cukrem zapékané müsli je zdravá snídaně.. Nepídí se po obsahu.. Poradce Green Ways® Vám takto lhát nikdy nebude – jde s vlastní kůží na trh, nemůže se schovat za veřejnoprávní medium a klamavou reklamu.

 Pokud Vás zajímá, za jakých podmínek můžete být poradcem Zelených potravin firmy Green Ways, kontaktujte mě zde, ráda se Vám budu věnovat.