Zelené potraviny Green Ways a revma, artritida

revma a zelené potraviny Revmatická onemocnění představují velkou skupinu chorob, které se projevují především v kloubech a svalech. Často jsou doprovázeny otoky zejména drobných kloubů ruky, či zápěstí, a jejich následnými deformitami. Vhledem k tomu, že základem většiny revmatoidních stavů jsou různé formy zánětů, mohou být Zelené potraviny Green Ways® při léčbě tohoto onemocnění velmi nápomocné.

Studie vlivu Mladého ječmene na revmatická onemocnní provedená MUDr. Lacinou:

Lékaři u pacientů s Revmatem sledují laboratorní hodnoty CRP, ASLO a LATEX.

Při užívání Mladého ječmene Green Ways® dochází k poměrně rychlému poklesu normy LATEX, kdy ke snížení, či vymizení jeho pozitivity dochází během 1-2 měsíců.

Tak, jak během užívání Zelených potravin Green Ways® narůstá jeho intenzivní protizánětlivý účinek, tak i průběžně klesá hodnota CRP u sledovaných pacientů. Při studii provedené MUDr. Lacinou došlo u 60% pacientů dokonce k úplné úpravě laboratorní hodnoty CRP do fyziologického rozmezí. Rychlejší pokles CRP je znatelný u akutního zánětu.

Pokles ASLO je ve studii patrný ve všech sledovaných případech, avšak je mnohem pozvolnější. Ovšem vzhledem k tomu, že toto onemocnění vzniká několik let, bylo by naivní očekávat jeho odeznění v řádu tří měsíců.


Proč na zlepšení stavu se u pohybového aparátu čeká déle?

Zelené potraviny především harmonizují tělo = uvádějí tělo do rovnováhy. Což je stav, kdy se tělo znovu rozvzpomíná na své samoléčebné účinky. Je – li tělo v rovnováze, je schopno samo rozeznat, kde má imunitní systém zasáhnout jako první a začít s uzdravováním. Zharmonizované tělo si samo určuje akutnost jednotlivých potíží a tedy i pořadí jejich odstranění. Bez dobře fungujících vnitřních orgánů není možné dlouho žít. Bez pohyblivého kolene ano.. Z toho vyplývá, že pokud naše tělo musí zvolit mezi uzdravením slinivky a bolavého kolene, vždy zvolí nejdříve slinivku, koleno tedy přijde na řadu později. Proto pokud se člověk středního a vyššího věku rozhodně pro opravdové odstranění (ne potlačení) zánětů v kloubech a pohybovém aparátu vůbec, je potřeba počítat s delším časem, než se výsledky dostaví na pocitové úrovni. Na úrovni laboratorních testů bývá posun znatelný dříve.

K našemu štěstí na straně jedné a smůle na straně druhé, má naše tělo zautomatizovaný záchranný mechanismus, který tkví v tom, že toxiny, kyselost a jedovaté látky ukládá tělo tam, kde nejméně škodí – do tuků a do kloubů. Krystalky těchto kyselých toxinů pak na kloubních chrupavkách provádějí onu neplechu – v první fázi vyvolávají záněty, v dalších fázích poškozují chrupavku a taky omezují tvorbu kloubního mazu – a revmatoidní změny jsou na světě. Má – li tedy člověk počínající revmatoidní či artritické změny, je to informace o tom, že tělo volá po pročištění a odkyselení organismu.

Více o odkyselení čtěte zde…
Více o detoxikaci čtěte zde…