Zelené potraviny Green Ways a rakovina

Dnes už snad neexistuje člověk, který by se sám, nebo ve svém blízkém okolí nesetkal s rakovinou.

Každá nemoc, či tělesný neduh je jen informace o nerovnováze v harmonii těla.
Rakovina je opravdu důrazným alarmem, že je potřeba okamžitě něco ve svém životě změnit.

Ze všeho nejlépe působí Zelené potraviny Green Ways® jako PREVENCE vzniku rakoviny.
Jsou ale i výborným pomocníkem při již probíhajícím nádorovém onemocnění.

!! Na konci tohoto článku najdete informace o právě proběhlém výzkumu Jeseniova institutu,
 výsledky jsou velmi povzbudivé !!

Rakovina a Mladý ječmen Green Ways®
Mladý ječmen Green Ways® je v případě rakoviny prospěšný hned z několika důvodů:

 1. Výrazně podporuje imunitu
  • Díky obsahu 21 živých enzymů džus z mladého ječmene výrazně podporuje samo-uzdravovací procesy lidského těla.
  • Zvlášť potřebný je v případě, když se člověk s rakovinovým nádorem rozhodne podstoupit radio, nebo chemo terapii. V takovém případě chemické látky, nebo zásah záření silně snižují tolik potřebnou imunitu. Bez dobré imunity nemá tělo šanci svůj boj s nemocí vyhrát.
  • Pokud došlo k operaci nádoru, Mladý ječmen Green Ways® výrazně podporuje hojení operační rány.

 2. Snižuje překyselení těla
  • Rakovinné buňky žijí v kyselém prostředí. Při pravidelném užívání Mladý ječmen Green Ways® výrazně zvyšuje PH, čímž narušuje podmínky, které rakovinné buňky a struktura metastází potřebuje pro své přežití.
  • Vytvoření mírně zásaditého prostředí v těle je prvním předpokladem k tomu, aby žádné rakovinné buňky v těle nevznikly, případně aby se již vzniklé rakovinné buňky nemohly dále množit.
  • PH moči, které se pohybuje pod 5,6, už se dá považovat za rakovinotvorné prostředí. Toto prostředí ve svém těle vytváříme sami svým životním stylem a stravou vlastně dobrovolně, byť nevědomky.
  • Vytvořením zásaditého prostředí pomáháme k cílené likvidaci rakovinných buněk, zásadité prostředí těla je pro rakovinné buňky jako jed pro zdravé. Samozřejmě je potřeba udělat daleko více zásadních změn. Rakovina je extrémní projev ne-mocného těla a žádá si extrémní zásahy do životního stylu, chceme – li na svém stavu opravdu něco změnit.
  • Jsou dvě úrovně, jak zatočit s překyselením těla:
   1. Cíleně odstranit již nahromaděnou kyselost těla
   2. Nevytvářet další kyselost přijímáním zakyselujících potravin, vytvářením stresu, atd.
  • Zelené potraviny jsou naprosto jednoznačně zásadotvorné !
  • Více překyselení těla čtěte zde…

 3. harmonizuje tělo
  1. Mladý ječmen Green Ways® má adaptabilní účinky, tedy navozuje v těle stav harmonie a správného fungování, čímž dostává uživatele do psychické pohody. Kdy jindy člověk potřebuje být co nejvíce psychicky vyrovnaný, než při vážné nemoci? Psychika nemocného člověka – vůle žít a uzdravit se, je rozhodujícím faktorem při každém léčebném procesu.
  2. Velmi důležitou roli při vzniku rakoviny hraje stres. I zde jsou Zelené potraviny Green Ways® prospěšné. Protože Mladý ječmen Green Ways® obsahuje tryptofan, ze kterého se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. Bez něj hloupneme a ztrácíme vyrovnanost a pocit štěstí. S poklesem hodnoty serotoninu přijde deprese a únava. Večer tělo přemění serotonin z Mladého ječmene na melatonin a my lépe usínáme.

Rakovina a Chlorella Pirenoidosa Green Ways®
Chlorella Pirenoidosa Green Ways® je jedním z nejúčinnějších produktů v prevenci rakoviny i velmi silným podpůrným prostředkem při její léčbě.

 1. Detoxikuje tělo:
  • Chlorella pyrenoidosa má zvláštní vlákninu, která na sebe nevratně váže toxiny a kumulativní jedy a bezpečně je odvádí stolicí z těla ven.
  • To je důležité pro prevenci rakoviny, kdy některé toxiny mohou být přímou příčinou vypuknutí rakovinného bujení.
  • Ale také při již probíhající nemoci je odstranění toxinů více, než žádoucí – je potřeba co nejrychleji z těla vyloučit rezidua po chemoterapii.
  • Rakovinu živí toxiny. Toxické látky způsobují kyselost těla (viz o dva body níže). Je tedy třeba se toxinů ve svém těle zbavit a zbavovat i nadále. Pokud jste nikdy ve svém životě neprošli detoxikací, je právě nyní ten správný čas.. nic není náhoda a z nějakého důvodu čtete zrovna dnes tyto řádky :). Zelené potraviny jsou velkým pomocníkem nejen u této cílené detoxikace, ale také jsou důležité při stabilním šetrném odvádění toxinů, které denně v malých dávkách přijímáme do těla z vody, potravin i vzduchu.. Více o detoxikaci čtěte zde…
 2. Má protizánětlivé účinky
  • Je – li tělo bez chronických zánětů, má imunitní systém prostor věnovat se plně závažným záležitostem. Nedoléčené záněty komplikují jak prevenci rakoviny, tak její skutečný průběh.
  • Chlorella pyrenoidosa obsahuje největší procento chlorofilu na gram své váhy ze vší flóry na světě. Chlorelin v něm obsažený je významné přírodní antibiotikum. Při běžném dávkování Chlorelly pyrenoidosy Green Ways® se pomalu,postupně přeléčují všechny drobné záněty v těle. Při velkých dávkách může chlorela pomoci odstranit i akutní zánět.
 3. Snižuje překyselení těla
  • Rakovinné buňky žijí v kyselém prostředí. Při pravidelném užívání Chlorelly pyrenoidosy Green Ways® výrazně zvyšuje PH, čímž narušuje podmínky, které rakovinné buňky a struktura metastází potřebuje pro své přežití.
  • Zvyšte své PH na mírně zásadité a vytváříte tak prostředí, ve kterém rakovina nemůže vzniknout.
  • Více o překyselení těla čtěte zde…
 4. Urychluje regeneraci
  • Chlorella pyrenoidosa Green Ways® obsahuje CGF růstový faktor. Ten je složen z aminokyselin, látek bílkovinné povahy, vitamínů, polysacharidů a nukleových kyselin. Jeho účinek spočívá v přímém potlačení růstu nádorů.
  • Neobvykle vysoký obsah RNK a DNK (ribonukleová a deoxyribonukleová kyselina) v CGF faktoru způsobuje, že dochází k rychlejší obnově buněk a tedy až k „omlazení“ tkání a orgánů v těle. CGF nepodporuje buňky, aby rostly rychleji, to by nebylo pro rakovinné buňky žádoucí, ale podporuje výměnu staré, již nefunkční buňky za novou. Odumřelé buňky se tak rychleji odstraní z těla a nevznikají tak další toxické látky při jejich rozkladu.
  • CGF růstový faktor také podporuje množení zdravé střevní mikroflóry, což je nutné nejen přímo při hojení trávicího traktu, ale také pro zpracovávání jakékoli potravy. Jsou – li střeva čistá a nezanesená, pak dobře vstřebávají živiny do těla a bezpečně odvádějí z těla odpadní i toxické látky.
 5. Zvyšuje počet a aktivitu bílých krvinek
  • Bílé krvinky (makrofágy) jsou obranným systémem těla a účinně likvidují rakovinné buňky.
 6. Obsahuje velké množství antioxidantů
  • Antioxidanty účinně likvidují volné radikály, které jsou často jednou z hlavních příčin vzniku rakoviny v těle.
 7. Obsahuje velké množství beta karotenu a vitamínu A
  • Betakaroten i vitamín A jsou v případě výskytu vždy v těle výrazněji sníženy.Komplexní působení

 8. Komplexní působení
  • Rakovina je patologický proces, během něhož se tvoří nové buňky, které jsou většinou méněcenné a rychle odumírají. Sekrece z odumřelých buněk (čili z nekrotizující nádorové tkáně) je pro organismus jedovatá a je nutné ji rychle eliminovat a vyloučit. Urychlením odstraňování těchto látek z organismu se v boji s tímto velmi vážným onemocněním vlastnímu imunitnímu systému uleví. Chlorella stimuluje játra k vyšší detoxikační činnosti a sama zároveň čistí organismus od rakovinných buněk. Tak vlastně organismus chrání i před vznikem druhotných nádorů - metastáz. Díky svému složení a schopnosti podporovat a urychlovat hojivé procesy v našem organismu je Chlorella nesmírně důležitá také jako součást klasických léčebných postupů při chemoterapiích a radioterapiích. V těchto případech pomáhá lépe snášet tyto velmi agresivní klasické léčebné metody.

 Více o dávkování a ceně čtěte zde...

Když se v alopatické medicíně řekne „prevence rakoviny“, jde většinou jen o preventivní vyšetření: kolonoskopie u střev, mamograf u prsou, ultrazvuk, či rentgen u jiných orgánů. Tedy nic, co by rakovině opravdu předcházelo, vždy je to jen snaha o včasné odhalení již vzniklého problému.

Rakovina je nemoc, která rozhodně nevzniká ze dne na den, ale dlouholetým působením souboru několika vlivů. Většinu z těchto vlivů jsme schopni vědomě ovlivnit. Je proto zvláštní sledovat, jak málo jsou lidé ochotní investovat svůj čas a peníze do prevence rakoviny a jak v případě, že již rakovina propukne, jsou ochotni dát cokoli, aby se jí zbavili. Často ale ani při již vzniklém onemocnění nejsou lidé ochotní vystoupit ze své "konfortní zóny" sladkostí, stejků a jogurtů.

Chceme – li opravdovou prevenci, je potřeba dělat takové kroky, které zabrání rakovinnému bujení vůbec vzniknout:

 1. Stravovat se co největším podílem živé stravy (syrové ovoce a zelenina, ořechy, naklíčené obilniny a luštěniny)
 2. Pravidelně čistit tělo od toxických látek
 3. Průběžně odkyselovat tělo
 4. Stres vyrovnávat, nebo nejlépe nahradit relaxací.
 5. Uvědomovat si vlastní jedinečnost, mít k sobě samotným pozitivní vztah.
 6. Pravidelně se zamýšlet nad tím, jestli to, jak žijeme, nám přináší osobní štěstí (práce, vztahy, apod.). Všechny nemoci, včetně těch nejzávažnějších, mají  totiž původ „v hlavě“.. viz psychosomatika zde…

Co ještě můžeme pro zdárné uzdravení udělat, když už rakovina propukla?
Kromě bodů uvedených pro prevenci je potřeba se ihned vzdát:

 1. Sladkostí
 2. Mléčných výrobků
 3. Masa
 4. Stresu (na čas úplně odneste televizi z domu, nekupujte noviny, nečtěte zprávy na internetu)

Nelíbí se Vám tato pravidla? Ale jde přeci Vám, nebo Vašim blízkým o život, nebo ne??
Nemůžete opustit svůj hlavní evidentní spouštěč stresu (práci, partnera, rodiče)? Pak si vybíráte mezi stresorem a smrtí. Tak to je. Takhle tvrdá je pravda. Jak může souviset stres s rakovinou čtěte v oddělení psychosomatika zde...

Nechat si vyoperovat zhoubný nádor, ale nezměnit nic na svém životním stylu, je stejně naivní, jako myslet si, že setřením plísně z povrchu dřeva jsme se zbavili písně. Dokud neodstraníme příčinu vzniku rakoviny, bude se nám tato opakovaně vracet a to vždy v horší a horší podobě. Nádor je totiž jen vnější projev výrazně hlubšího interního problému těla a duše, zvaného rakovina.. Proto nádory metastázují v dalších a dalších orgánech.. jejich „podhoubí“ (příčina) nebyla odstraněna.

Dokonce ani chemoterapie či radioterapie nejsou řešením.. opět mají za úkol „jen“ zničit zvrácené buňky, ne odstranit důvod, proč se buňky takto sebedestruktivně chovají. Naopak – chemo a radioterapie ve výsledku kromě rakovinných buněk zničí většinu imunitního systému, takže při recidivě nemoci již tělo není vůbec schopno s ní bojovat. Dnes se již ví, že většina pacientů léčených metodami chemo a radio terapie umírají na následky tohoto léčení, ne na následky rakoviny.

Chemoterapie není nic jiného, než cílená „otrava“ buněk. Alopatická medicína věří v inteligenci tělesného systému, který v případě ohrožení těla obětuje nejprve nejméně potřebné, či prospěšné buňky a pak teprve ty, které nezbytně potřebuje. A tak se tělo při chemoterapii řízeně tráví až na hranici zvládnutí a pacient doufá, že rakovinné buňky odumřou dříve, než všechny ostatní..

Pokud chcete znát šokující pravdu o tom, jak je to s onkologickou farmacií, shlédněte tento odkaz: http://vimeo.com/28617527 . Dle mého názoru má každý člověk právo na všechny informace, aby se mohl svobodně rozhodnout. Pokud i po shlédnutí tohoto dokumentu zvolíte chemo, nebo radioterapii, je to již informované rozhodnutí a budiž plně respektováno.

Výsledky nejnovějšího výzkumu působení Chlorelly Pyrenoidosy Green Ways

Na přelomu let 2012 a 2013 začala skupina vědců Jesseniova ústavu testovat chlorellu Green Ways®. Záměrem bylo zjištění smysluplnosti jejího preventivního užívání pro případ ohrožení rakovinou, konkrétně šlo o rakovinu prsu. Test si neobjednala firma Green Ways®.

Pro experiment použila 75 potkaních samiček, kterým se pomocí kacinogenu vyvolal nádor. Krysy byly rozděleny do tří skupin, z nichž dvě dostávaly různé množství chlorelly, jedna skupina ji nedostávala. Během 14ti dnů pozorování došlo pro vědce k překvapivému zjištění. Vývoj rakoviny u skupin s chlorelou a bez ní byl naprosto rozdílný. Už ve skupině s menším přídavkem chlorelly došlo k prodloužení doby, než se nádory vůbec objevily a rovněž došlo k následnému výraznému poklesu jejich výskytu. Navíc došlo k výraznému poklesu LDL cholesterolu. Poklesy výskytu nádorů u myšek s chlorelovou dietou byly více než ŠEDESÁTIPROCENTNÍ !!  Ano, pokles výskytu již vzniklého nádoru u 60% testovaných samyček! Zelená dieta měla také vliv na latenci nádorů a jejich velikost. Pro vědce překvapivé, pro partnery Green Ways® jen příjemné oficiální potvrzení něčeho, co už dávno víme :).

No a na jaře 2013 proběhl 37. ročník Brněnských onkologických dnů, na kterém byly pro obornou veřejnost výše uvedenými vědci prezentovány výsledky zmíněných pokusů. No a co se stalo po prezentaci tohoto výzkumu na konferenci? Někteří vědečtí účastníci byli natolik překvapení zcela neobvyklými výsledky něčeho tak obyčejného, jako je Chlorella Pirenodosa, že kontaktovali vedení Green Ways® a nabízeli jim spolupráci. Protože prý „ani nevíte, s čím děláte ! “. Brali jako nezpochybnitelnou samozřejmost, že „nevědečtí obchodníci“ přeci nemohou mít přehled o aktuálním vědeckém výzkumu. Jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že zkoumaná chlorella byla právě ta s vyraženým G na tabletkách, právě ta z Green Ways®.

No a proč zatím nemáme oficiální výsledky zmíněných studií „černé na bílém“? Protože po té, co se rozpitvaly ony nebohé myšky, je prý nyní na řadě „pitva“ Chlorelly Green Ways – prý je potřeba odhalit „to něco“ uvnitř této jednobuněčné řasy, co přináší tak fascinující výsledky.  Pro vědce evidentně není dostačující informace, že takto skvělé výsledky přináší prostě tato zelená potravina celá.  Je potřeba označit a následně vyseparovat onu zázračnou látku, ze které by se dal následně vyrobit a patentovat další farmaceutický produkt. To je logické. Jakoukoli životní formu (tedy ani jednobuněčnou řasu) není legislativně možné patentovat, pokud je v původním složení, jak ji stvořila příroda. To lze jen po separování jednotlivých látek. A tak si na oficiální výsledky ještě nějaký čas počkáme. Časem snad i odborná veřejnost pochopí, že nejlépe funguje příroda taková, jak byla stvořena – bez potřeby něco separovat či oddělovat.  Oni nevědečtí obchodníci z Green Ways to ví již více než 10 let a jejich klienti to více než 10 let zažívají na vlastní kůži.

Je bláhové dělat ty stejné věci a očekávat jiné výsledky.
Tedy.. dovedl - li Vás Váš životní styl do fáze vážné nemoci, jako je rakovina, je na čase něco zásadního změnit. Protože dnešek je jen výsledkem našich mimulých činů.. což znamená, že právě TEĎ tvoříme svou budoucnost.

Více o dávkování a ceně čtěte zde...