Zelené potraviny Green Ways a neplodnost

Jak plyne čas a stále více lidí má pozitivní zkušenosti s užíváním Zelených potravin Green Ways, objevují se postupně nové a nové poznatky a souvislosti.
zelené potraviny a neplodnost   Jedním z posledních zjištění je, že se objevují početí takzvaných
   „zelených miminek“, kdy jejich matky, které byly předtím dlouhodobě léčené
   pro neplodnost, po dlouhodobějším užívání Mladého ječmene Green Ways®,  
   přes všechna pesimistická rodinná i lékařská očekávání otěhotní, a to je
   velkým překvapením nejen pro ně samotné a jejich partnery, ale především pro
   jejich lékaře gynekology
.

Čemu přičíst tenhle úspěch?

Zelené potraviny mají na náš organizmus komplexní účinek.

  1. Mezi základní vlastnosti Mladého ječmene a Chlorelly Pirenoidosy Green Ways® patří adaptogenní účinek, což je harmonizující vliv Zelených potravin jak na fyzický, tak i psychický stav těla. Ten přispívá k tomu, aby se upravily utlumené či zvýšené hormonální funkce nejen ženských pohlavních orgánů, ale i všech spolupodílejících se systémů, např. štítné žlázy a hypofýzy. V praxi to znamená především pravidelný menstruační cyklus, který je i předpokladem správné ovulace.
  2. Dalším významným účinkem je protizánětlivé působení Zelených potravinGreen Ways®, které napomáhá zlikvidovat jak záněty vaječníků a vejcovodů, tak i chronických zánětů dělohy a pochvy. Důležité je odstranit nejen tyto záněty, ale všechna zánětlivá ložiska v těle, protože se tak významně zvýší jeho obranyschopnost a vše v těle začíná fungovat tak, jak by mělo.
  3. Mohutný antioxidační účinek Zelených potravin Green Ways® chrání vznikající a rostoucí vajíčko před degenerativními změnami a napomáhá tak jeho zdravému vývoji a dozrání. Stejně tak příznivě působí i na děložní sliznici a tím připravuje místo budoucího zahnízdění oplodněného vajíčka.
  4. Živiny, které s sebou Mladý ječmenGreen Ways® do organismu přináší, jsou pak důležitým předpokladem všech předchozích dějů, protože jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému a jednotlivých metabolických dějů.
  5. těhotenství a zelené potraviny

    Neméně významný je i očistný účinek Zelených potravin Green Ways®. Odstranění jedovatých látek z těla nejen znamená mnohdy zásadní předpoklad úspěšného oplodnění vajíčka a následného donošení plodu, ale zároveň chrání i plod samotný před budoucími zdravotními komplikacemi. Je totiž zjištěno, že během vývoje plodu dokáže část jedovatých látek a těžkých kovů obsažených v těle matky prostupovat přes placentu do vyvíjejícího se plodu. Proto je ideální tyto látky z těla odstranit ještě dříve, než dojde k početí, a to právě Zelené potraviny Green Ways® velmi dobře umějí. Ale i když jste to před těhotenstvím nestihli, je lepší začít odvádět toxiny z těla během těhotenství, než  tento fakt přehlížet. Více o detoxikaci čtěte zde…

Abychom však nenechávali vše jen na ženách – také muži se významně podílí na zvyšování neplodnosti. Nejčastějším problémem u mužů je malé množství ejakulátu, snížená pohyblivost spermií či vývojová degenerace spermií nebo jejich následné poškození vlivem chronických zánětů prostaty a močových cest. Negativně na spermie působí i všudypřítomná oxidační činidla, jedovaté látky a vysoká koncentrace těžkých kovů v organizmu. Navíc většina mužů trpí nedostatkem živin (především zinek a selen), které jsou základním předpokladem vzniku dostatečného množství kvalitního spermatu. Zelené potraviny Green Ways® dokáží tyto nepříznivé okolnosti zvrátit. Navíc jsou výborným zdrojem energie a vitality, která mnohým mužům schází, takže podstata jejich neplodnosti nemusí být ani tak ve výše uvedených problémech, ale v přirozené lidské vlastnosti – lenivosti. Dokonce evidujeme i případy, kdy po zařazení Zelených potravin Green Ways® spermiogramem změřených 0 spermií v ejakulátu se postupně měnilo a s každou další kontrolou, k údivu lékaře, přibývalo množství plodných spermií. Zharmonizování těla může mít opravdu až zázračné účinky.

neplodnost a zelené potraviny Green WaysNavíc, před početím miminka rozhodně doporučuji své tělo zharmonizovat – a to jak ženě, tak muži. Co může být lepšího pro budoucího potomka, než když vznikne ve zdravém a harmonickém prostředí ze dvou zdravých a harmonických buněk. Sáhněme tedy po Zelených potravinách ještě před početím, ať máme sílu „Zelená miminka“ nejen stvořit, ale i řádně vychovat.  
Nejdůležitější je však to, že Zelené potraviny Green Ways® nám zaručí, že miminka i my budeme kypět zdravím a dobrou náladou.

O Zelených potravinách Green Ways® v souvislosti s těhotenstvím a kojením čtěte zde..

O ceně a dávkování zelených potravin čtěte zde..