Zelené potraviny a Crohnova choroba

Crohnova choroba a ječmenO Crohnově chorobě se mluví jako o velmi nepříjemné, nevyléčitelné nemoci.

Já přitom znám osobně hned několik žen a mužů, kteří tuto nemoc měli a nyní nemají ani jediný její příznak, nebo průvodní jev. Dokonce někteří z těchto lidí měli už i vývod z tenkého střeva. Nosili pověstný pytlík na břiše a nyní jsou zcela bez potíží a s plně funkčním střevem se vyprazdňují jako zdraví lidé.

Jak se jim to povedlo?

Tihle lidé mají jednu věc společnou. Rozhodli se nepřijmout informaci, kterou jim dal kdysi jejich lékař, něco ve smyslu: „naučte se s tím žít, to už lepší nebude, spíš horší“.
Tito lidé se rozhodli, že budou žít stejně kvalitní život, jako lidé bez diagnózy Crohnova choroba.
Všichni ti, které mám na mysli, užívají již nějaký ten rok Zelené potraviny Green Ways, Mladý ječmen a Chlorellu pirenoidózu.


Jak je možné, že to funguje?

Crohnova choroba patří mezi nemoci autoimunitní a vyžaduje celkem přísnou výživovou dietu. Celý průběh nemoci je doprovázen mnohočetnými návštěvami WC, bolestmi břicha a dalšími nepříjemnými stavy, kterých by se člověk moc rád zbavil. Pokud dieta není striktně dodržována, stav se zhoršuje, až jednoho dne končí vývodem za tenkým střevem. Pokud ani po té pacient „neseká dobrotu“, může tato nemoc skončit až karcinomem konečníku, nebo zbývajícího tlustého střeva.  

Tuto nepříznivou prognózu ale lze úplně zvrátit.  A to úpravou stravy a přijetím Zelených potravin do svého trvalého jídelníčku.

Lidé s Crohnovou chorobou nedokáží přes svá nemocná střeva vstřebat dostatek živin a minerálů. Často jsou tedy podvyživení a slabí a to zhoršuje celou jejich imunitu.

Chlorella pirenoidóza Green Ways pomůže očistit stěny střev od hlenu a nánosů, které brání vstřebávání živin a hlavně postupně vyléčí množství drobných i větších zánětlivých ložisek ve střevech.

Mladý ječmen Green Ways dodá tělu kompletní nutrici a střeva opět začínají pracovat tak, jak mají.

Stolice přestává obsahovat krev a hlen, počet návštěv toalety se stabilizuje a i bez léků má stolice normální konzistenci i zápach.

mladý ječmen Green WaysPOZOR !!
Lidé s Crohnovou chorobou mohou pít Mladý ječmen pouze ve formě šťávy BEZ VLÁKNINY ! Takové produkty Mladého ječmene, které obsahují také travní vlákninu (dnes je to 90% produktů na našem trhu), nesmí lidé s Crohnovou chorobou používat. Travní vláknina je na lidské střevo příliš ostrá a tedy střeva nevyléčeného Crohnika či člověka s Ulcelózní kolitidou může významně poškodit. Produkty Green Ways travní vlákninu neobsahují.

Právě na potíže se střevy jsou Zelené potraviny Green Ways významně účinné a mnozí bývalí „pacienti“ s touto nemocí jsou svými výsledky natolik nadšeni, že se sami stávají propagátory Zelených potravin Green Ways.

Zvláště u nemocí tohoto typu doporučuji: Změňte svou prognózu, nepřijměte diagnózu Crohnova choroba jako nezměnitelný zlý osud.

Více o Zelených potravinách se dozvíte zde..
O ceně a dávkování čtěte zde..