Zdraví jako cesta

Chci odebírat novinky:


Chyba!
Opravte prosím označená pole.
Odesílám.. E-mail byl úspěšně registrován. E-amil se nepodařilo registrovat.

Mám za to, že normální je BÝT ZDRAVÝ

zdravíNemoc je sice naprosto přirozený důsledek vycházející z celého našeho předchozího konání (nebo konání našich rodičů), ale trvám na tom, že je to stav změnitelný.
A tak, jako jsme se naším konáním dokázali dobrat nemoci, tak se vlastním konáním dokážeme dobrat zdraví. Záleží na tom, jak daleko jsme si dovolili s nemocí zajít - podle toho jsou ještě naše kroky vratné (například amputovaná noha nám prostě již nedoroste).VŽDY to ale znamená naši aktivní a vědomou práci na sobě - tedy pokud chcete něco na svém zdraví, či ve svém životě změnit, připravte se na aktivní práci. 

V této sekci najdete postupně mnoho článků, které se zaobírají tématem zdraví z pohledu přirozenosti i vědy. 
Některá témata již jistě budete znát, některá pro Vás budou nová a možná i šokující. 
Z témat bude jistě patrné, že mé zaměření je bližší oboru, kterému se dle mého zcela nelogicky říká Alternativní, či celostní medicína. Nelogické se mi to zdá proto, že si myslím, že to, co pochází z přírody, to všechno, co tu pro nás planeta nachystala, aby nám bylo dobře, by mělo být přirozené.. a medicína alopatická by měla být tou výjimečně užívanou - alternativní formou, když už si neumíme pomoct přirozeným způsobem. 

Všechny články, odkazy a videa, která tu najdete, jsou informačními zdroji. Nejsou tou jedinou pravdou na světe. Jsou to jen informace, které Vám mohou posloužit, když se tak rozhodnete. Berte je ale jen jako informace a ne jako jakákoli dogmata. Jak s nimi naložíte, je čistě na Vašem rozhodnutí.

leknínŽádné informace uvedené v celém tomto webu nejsou návodem na řešení Vaší zdravotní situace.
Nadále platí, pokud si nevíte rady se svou nemocí, vyhledejte svého lékaře. 
( jistě tušíte, že tato věta tady prostě být musí :) )...


Přeji příjemné počtení a načerpání mnoha zajímavých témat k přemýšlení.

Lenka Večerková