Jak provádět účinnou detoxikaci?

Chci odebírat novinky:


Chyba!
Opravte prosím označená pole.
Odesílám.. E-mail byl úspěšně registrován. E-amil se nepodařilo registrovat.
 1. mladý ječmen Green WaysVyčistěte tělo ZELENÝMI POTRAVINAMI.
  • Zařazením návyku vypití jednoho džusu Mladého ječmene GW ráno a jednoho džusu večer + zapití (nebo ještě lépe rozkousání) 10 tbl Chlorelly Pirenoidosy GW ráno a 10 tbl večer spustíte účinný detoxikační proces. Trávicí trakt a s ním i celé tělo se začne pročišťovat a účinně (měřitelně) se začne zbavovat toxinů. Už jen zařazením tohoto jednoduchého zvyku uděláte pro své tělo a jeho detoxikaci zásadní, velkou službu. Více o Zelených potravinách čtěte zde...
 2. Zařaďte maximální možné množství potravy vživé“ formě – tedy tepelně nezpracovanou potravu. Velký podíl syrové zeleniny, ovoce, ořechů a obilovin (naklíčených) spouští silný očistný proces těla.
 3. Velká část toxinů je uložena v tucích a kloubech. Máte – li nadváhu, hubnutí skvěle podpoří detoxikaci organismu. Hubněte však řízeně !
 4. Pijte hodně vody, více, než obvykle, ať se toxiny mají jak dostat z těla. Vaše moč by přes den měla být úplně čirá.
 5. Zapomeňte na kávu s mlékem. Potřebujete - li kávu, pijte ji bez mléka a bez cukru. Káva s mlékem vytváří tak velikou toxickou zátěž, že dostávají do křeče Vaši slinivku a dvanácterník - tím v důsledku výrazně snižuje jejich funkci. 
 6. Snižte množství přijímaných mléčných výrobků a masa. Tělo se zbaví zátěže při zpracování těchto nejhůře stravitelných potravin a bude mít plný prostor pro detoxikaci organismu.
 7. Odkyselte své tělo. Překyselení těla je jeden z nejvážnějších důvodů, aby tělo bylo nemocné. Změňte to ! Více o odkyselení zde..
 8. Dostatečně spěte.  
 9. Meditujte. Váš dech se prohloubí, čímž se upraví doprava kyslíku k buňkám a tedy i jejich výživa. Tělo i mysl se zklidní, tep se zpomalí, tělo lépe zpracovává živiny. Tím také získává prostor vést svou detoxikaci.
 10. Pohybujte se. Jakkoli. I procházka je pohyb. Plavte, běhejte, hrajte si s dětmi na honěnou.. v době detoxikace rozproudění krevního oběhu zvyšuje účinnost detoxikace. Při intenzivní detoxikaci se ale vyhněte extrémním fyzickým výkonům - tedy výstup na šestiticícovku odložte až na dobu po intenzivní detoxikaci. 
 11. Choďte bosí několikrát v týdnu. Přirozená masáž reflexních plošek chodidel podporuje tělesnou očistu více, než si vůbec dokážete představit. O reflexní terapii více zde…

meditace - tanecDoporučuji ze začátku zařadit pouze tři z uvedených postupů a pak časem přidávat další, aby změny byly dlouhodobé.
Bylo by to příliš těžké zařadit všechny změny najednou a dlouho by Vám taková změna nevydržela. Proto si vyberte 3 z doporučených změn a ty aplikujte navždy.
I drobná úprava (např. 2 kávy denně místo 3) aplikovaná dlouhodobě je pro tělo významnější, než 10 změn, které Vám vydrží měsíc.

Kromě nárazových cílených detoxikací by měl každý provádět prakticky stabilní každodenní detoxikaci, aby nedocházelo k opakovanému zanášení těla. Správné potraviny musí sytit a čistit tělo zároveň.  Takto působí pouze syrová strava (ovoce, zelenina, ořechy, naklíčené obilniny, luštěniny) a Zelené potraviny Green Ways.

pitný režim
V případě detoxikace rozhodně doporučuji zařadit:

 1. Zelené potraviny GW
 2. Snížení příjmu mléčných výrobků a masa
 3. Zde si zvolte z výše uvedeného dle svého výběru: meditace, pohyb, více spánku… jak každému vyhovuje.

V každém případě více pijte vodu !